Kayıt

Registration Agreement

 1. Kayıt ve İadeler sırasında Para transferlerinden doğacak BÜTÜN masraflar(banka komisyonları dahil) katılımcıya aittir.
 2. Kayıt tarihinden itibaren en fazla 2 işgünü içinde ödemenin belirtilen IBAN hesabına gönderilmesi gerekir. Aksi durumda kaydınız iptal edilir.
 3. 15 Eylül 2022 tarihine kadar bütün kayıt iptallerinde 100 Euro kayıt ücreti kesilerek, yatırılan paranın tamamı katılımcıya geri ödenir.
 4. 15 Eylül 2022 tarihinden sonra yapılan kayıt iptallerinde kayıt ücreti 100 Euro düşüldükten sonra milonga, transfer ve konser ücretlerinin tamamı geri ödenir. Dersler ve otel ödemesi geri yapılamaz.
 5. romantica istanbul’a katılmak için tüm Vize, Sağlık ve İzin vb. şartlardan katılımcılar sorumludur. Bu şartlarla ilgili herhangi bir eksiklikten ve yerine getirilmesinden Organizasyon Takımı sorumlu değildir.
 6. Organizasyon takımı etkinliğin herhangi bir parçasını değiştirebilir ve iptal edebilir, bu konuda sadece kayıtlı kişilere karşı sorumludur.
 7. Para transferinde katılımcı komisyon ödemesine rağmen Türk Bankaları tekrar komisyon keserse bu komisyon ücreti de KARŞI TARAFA aittir. Hiç bir komisyondan ~romantica istanbul~ organizasyonu sorumlu tutulamaz.
 8. Partneriniz varsa, hem siz ve hem de partneriniz ayrı ayrı kayıt yaptırmalısınız.
 9. 15 Eylül 2022 tarihine kadar şifreniz ile kayıt programına girip bütün değişiklikleri yapabilirsiniz. 15 Eylül 2022 tarihinden sonra bütün değişiklikler romantica istanbul organizasyon ekibi tarafından yapılacaktır, mail yolu ile istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Sözleşmeye aykırı hiç bir değişiklik yapılamaz.
 10. 15 Eylül 2022 tarihinden sonra hiç bir değişiklik yapılmaz.
 11. Sınıflara misafir kabul edilemez. Sınıflarda sadece derse kayıt yaptırmış ve ücretini ödemiş katılımcılar ile ~romantica istanbul~ ekibi bulunabilir.
 12. Festival katılım bedelini yatırana kadar, kayıdınız tam anlamı ile gerçekleşmemiş ve kayıdınız teyid edilmemiş olacaktır. Ödemeleriniz gerçekleştiği takdirde kayıdınız sınıf ve milonga listelerine alınacaktır.
 13. Dersler veya gösteriler sırasındaki herhangi bir video kaydı Organizasyon takımının iznine tabidir.
 14. Otel odası otel tarafından rastgele dağıtılmaktadır. Otel odanız alındıktan sonra oda değişikliği yapamazsınız.
 15. romanticaistanbul’da EĞLENMEK, DANS ETMEK VE YENİ İNSANLARLA TANIŞMAK MECBURİDİR 🙂

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ